Sonar Müzik Teknoloji ve Yaratıcılık Festivali 2019

8 – 9 Mart tarihlerinde gerçekleşen Sonar Müzik, Yaratıcılık ve Teknoloji Festivalinde Makers Türkiye olarak Türkiye’nin İlk ve En Kapsamlı Gezen Teknoloji Sergisi MakerSpot! ürünlerimiz ile yer aldık. Sónar Festivali, benzersiz formatı ve  içeriği sayesinde avangard ve elektronik dans müziğinin en yeni trendlerini bir araya getirerek, deneyselliği elden bırakmayan, esnek bir doğaya sahip kültürel bir etkinliktir. Bizlerde Makers Türkiye olarak farklı alanlarda geliştirdiğimiz teknolojik ürünler ile #etkiYarat! felsefesi ile katılımcılara inovatif dünyayı deneyimlettik.

Onlarca ülkeden binlerce insanı bir araya getiren uluslararası bir festival olan Sonar Barcelona’nın samimi ve kompakt bir versiyonu. Sonar İstanbul şehrin şimdiye kadar deneyimlemediği bir festival anlayışını kendi çok kültürlü, renkli, dinamik ve canlı kimliğiyle sentezleyerek, katılımcılara inovatif dünyayı sundu.

Müzik, Yaratıcılık ve Teknoloji konseptleriyle katılımcılarına eşsiz bir deneyim yaşatan Sónar festivali, 2002 yılından beri dünyanın 50 farklı şehrinde gerçekleşerek elektronik müzik camiasının en ses getiren etkinliklerinden birisi haline gelmiştir. Sónar+D aktivite serilerini sunarken bir yandan yaratıcı toplulukları buluşturup, fikir alışverişine ve sektörel fırsatları değerlendirmek isteyen katılımcılara yeni kapılar açtı. Sónar+D içinde barındırdığı tüm yaratıcı süreci tek bir amaç için uygular; yaratım süreçlerine yeni boyutlar kazandırır, katılımcıların ilgisi dahilinde olan konuları, yeni teknolojileri, sanatı ve yatırım fırsatlarını Sónar markası altında profesyonel düzeye taşır.

Etki yaratan etkinlik Spark!’a göz attınız mı?

Siz de kurumunuzda ve etkinliklerinizde Türkiye’nin ilk ve en büyük gezen teknoloji sergisi MakerSpot! ürünleri ile ilham alıp ilham vermek istiyorsanız buradan form doldurup bize ulaşabilirsiniz.

bir yorum bırakın