1 Günde 3 Farklı 21. Yüzyıl Yetkinlikleri ile Tanıştıran Kurgu: SkillUp Day

SkillUp Day, yetkinlik kazanma günü olarak çevriliyor. SkillUp Day kurgumuzda 1 günde teknolji ve inovasyon alanlarında sunduğumuz farklı atölyelerle, 21. yüzyıl yetkinliklerine kendinizi 1 adım daha yaklaştırıyorsunuz. 1 günde 2’şer saat içerisinde 21. yüzyıl yetkinliklerini deneyimlediğiniz SkillUp Day kurgumuzdaki atölyelerimiz başlıca şunlardır:

Brisa, Ing, Hugo Boss, Vodofone gibi yenilikçi kurumlar ile yaptığımız bu 2 saatlik yenilikçi atölyelerimizi Eylül’de hem tasarım ofisimizde hem de kurumsal lokasyonlarda başlattık. Katılımcıların 2 saat içerisinde 21. yüzyıl yetkinliklerinden birini deneyimlediği bu SkillUp Day kurgusunda bir günde 3 atölyeye katılınabiliyor. Bu atölye çalışmalarını Ekim’de de devam ettirerek 2.kez 12 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirdik ve her ay seçtiğimiz bir Cumartesi günü SkillUp Day yapmaya devam ediyoruz.

İstiklal Caddesindeki tasarım ofisimizde keyifli geçen bu atölyelere yenilikçi kurumsal firma çalışanlarından katılım yüksek oldu.  Koç Holding, Unilever, Vodafone, Hepsiburada, Nef, SOCAR, Brisa, Koç Üniversitesi, TÜYAP, Garanti Bankası, Tat Gıda gibi firmaların çalışanları aramızdaydı. Atölye çalışmalarımıza katılmalarının yanı sıra birbirleri arasında networking ortamı da oluştu.

Her ay yapmaya devam ettiğimiz bu atölyelere sizleri de bekliyoruz:)

Kurumsal olarak bu eğitimleri kendi Kurumsal Akademi’niz kapsamında çalışanlarınıza sunmak isterseniz bize buradan ulaşın.

Eğitim programlarımıza buradan takip edebilirsiniz.

bir yorum bırakın