Sifigu Bilim Zeka Ve Robotik Çocuk Kulübü

Adana ve Türkiye’nin her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet veren, deneysel eğitim malzemeleri ve eğitim-proje robotları teknolojisinin gelişmesinde ve yaygınlaşmasında öncü olmuş, müşteri ve çalışan memnuniyetine her zaman değer veren, benzer kurumlar doğuran, destek olan ve sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, evrensel değerlere saygılı ve piyasa değeri yüksek, lider bir şirket olmaktır.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek, onlara en doğru kanaldan, en uygun çözüm, malzeme ve hizmet önerilerini sunan, sektörde öncülük ve liderlik yapan, geniş ürün ve hizmet yelpazesini Adana başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, sürdürülebilir, karlılık ve inovatif düşünce ile faaliyet gösteren, meraklı çocukları ve müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir şirket olmaktır.

Çalışma Alanı : Meraklı insanlar, üreten çocuklar, bilim, deney, zeka oyunları, kodlama, robot, projeler,…

Atölye Yeri : Adana

Web Site : http://www.sifigu.com

E-mail : [email protected]

Burs Başvurusu : Kabul Edilmemektedir

Stajyer Başvurusu :  Kabul Edilmemektedir

Çalışan Başvurusu : Kabul Edilmemektedir

Sponsorluk Başvurusu : Kabul Edilmemektedir

 

PAYLAŞ
Önceki İçerikAtölye Vizyon
Sonraki İçerikİTÜ Robot Olimpiyatları
Makers Türkiye, öğrenciler, öğretmenler, tasarımcılar, mühendisler ve tüm meraklıların bir araya geldiği, Türkiye'nin ilk ve en büyük maker topluluğudur. Platformda yer almasını istediğiniz tüm duyurularınızı "Sen de Duyur" alanını kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Yorum
Lütfen adınızı giriniz