Otokoç Gelişim Kampı

Otokoç Otomotiv, inovasyonu takip eden lider şirketler arasında yer alıyor ve çalışanları için her yıl düzenli olarak devam edecekleri bir etkinlik organize ediyor. Otokoç Gelişim Kampı!

Koç Topluluğu’nun kurucusu Vehbi Koç tarafından 1928 yılında kurulan Otokoç Otomotiv, Türkiye’nin lider otomotiv perakendecisi ve araç kiralama şirketi olarak yer alıyor. Düzenledikleri Otokoç Gelişim Kampı ile en iyi 180 çalışanlarını bir araya getiriyorlar ve maker hareketi, inovasyon, kişisel gelişim gibi konularda eğitimlere katılmalarına imkan sağlıyorlar. Çalışanlarıyla beraber güçlenmek, yenilenmek ve yenilikçi bir şirket olmak için adım atıyorlar.

Makers Türkiye olarak bizim de yer aldığımız Otokoç Gelişim Kampı’nda, maker hareketi ve inovasyon ile ilgili sunumlar yaptık. 2 gün boyunca maker atölyeler düzenleyerek Otokoç çalışanlarıyla keyifli bir etkinlik geçirdik.

Maker hareketi tüm dünyada bireyleri, toplulukları ve şirketleri etkilemeye devam ediyor. Yeni bir dünyada, güçlü bir şekilde ilerlemek isteyen kurumlar çalışanlarının inovasyonu en yakından takip etmeleri için çeşitli imkanlar sunmaya devam ediyor.

Makers Türkiye olarak kurumların güçlenmesi, yeniliği en yakından takip etmeleri için bizler de destek olmak ve birlikte hareket etmek istiyoruz. Buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

www.makersturkiye.com

PAYLAŞ
Önceki İçerikHack4City – Smart City Hackathon
Sonraki İçerikAtölye Keşfet
Makers Türkiye
Türkiye'nin ilk ve en büyük inovasyon topluluğu Makers Türkiye, yaratıcı projeleri, yeni nesil eğitimleri, etki yaratan sosyal sorumluluk programları, güçlü dijital mecrası sayesinde sağladığı performans pazarlama servisleri ile kurumsal dünyaya, eğitim kurumlarına ve 60 bin kişilik topluluğuna değer katan yaratıcı bir yapıdır. Bizimle iletişime geç: [email protected]

CEVAP VER

Yorum
Lütfen adınızı giriniz