Kedilerin Makerlar ve Teknolojiyle Buluşması

Yeni teknolojiler gelişmeye devam ediyor. Ve bu gelişim dünya üzerindeki her şeyi etkilemeye devam ediyor. 3 boyutlu yazıcılar, dronelar, robotlar kedilerle buluşunca neler oldu sizce?

Kedilerin sevimli dünyası makerlar ve teknolojiyle buluşunca oldukça komik görüntüler ortaya çıkıyor.

  • Kediler ve Dronelar

İnsansız hava araçları yani dronelar hayatımızda birçok alanda kullanılmaya başlandı. Drone kargolar, drone eczaneler, drone tanıtım şirketleri, drone cankurtaranlar ve tarımda kullanılan dronelar gibi birçok farklı iş kolunda yer alıyorlar. Hobi amaçlı kişisel kullanıma uygun olan dronelar ise renkli görüntülere yol açabiliyor. Kedileriyle droneları tanıştıran kişilerin, aşağıdaki eğlenceli videolarını izleyebilirsiniz.

  • Kediler ve Robotlar

Robotik dünyası bizi sürekli şaşırtmaya devam ediyor. Evimizde, iş yerimizde ve birçok farklı alanda yakın zamanda robotlarla daha çok bir arada olacağımız günler yaklaşıyor. Robotlarıyla kedileri bir araya getirenlerin eğlenceli anlarına ortak olabilirsiniz.

  • Kediler ve 3 Boyutlu Yazıcılar

3 boyutlu yazıcılar harikalar yaratıyor ve birçok alanda kullanılıp hayatı kolaylaştırıyor. Sanayide, modada, gıda sektöründe, sağlıkta ve birçok farklı yerde kullanılan 3 boyutlu yazıcılarla kedilerin tanışması da oldukça güzel bir şekilde tamamlanmış. 3 boyutlu yazıcıların nasıl çalıştığını anlamaya çalışan ve endişeyle izleyen kedilerin eğlenceli dünyasına videodan ulaşabilirsiniz.

  • Kediler ve Artırılmış Gerçeklik

Artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik kullanım alanları giderek daha da genişliyor. Spor yaparken ya da marketteyken, alışverişte, okulda ve etkinliklerde bir çok farklı alanda bu teknolojilerin kullanımına rastlıyoruz. Kediler peki artırılmış gerçeklikle tanışınca neler yapıyorlar merak ediyor musun? Eğlenceli tanışma anlarını videodan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Yorum
Lütfen adınızı giriniz