İzmir Maker Faire 18 Ağustos’ta Alsancak Kültürpark’ta başlıyor!

Alanında dünyanın en büyük festivallerinden biri olan, bu sene 2.sini düzenleyeceğimiz, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsorlarından olduğu organizasyonumuz Izmir Maker Faire festivalinde Türkiye’nin dört bir yanından herkesi görmekten mutluluk duyacağız.

Üreten, değer yaratan ve toplumu değerli kılan tüm katılımcıların çalışmalarını ön plana çıkarmayı amaçlayan İzmir Maker Faire festivali, bu sene de 1 milyon üzerindeki ziyaretçisi için unutulmaz bir tecrübe sunacak.
2016 yılında İzmir Büyükşehir Belediyesi desteğiyle 85.İEF süresince; 3000m2 alanda, 82 katılımcı ve 1.000.000 ziyaretçiye hitap eden; Hürriyet, Popular Science, Bilim Teknik gibi dergilerde yer alan, TRT Haber’de 15 dakika canlı yayına konuk olan, Ertuğrul Özkök’ün köşe yazısında söz ettiği ve Aziz Kocaoğlu’nun bir çok kez ziyaret ettiği organizasyonumuz bu sene 86. İEF ile birlikte “Enerji ve İnovasyon” temasında çok daha renkli ve eğlenceli bir deneyim sunacak.
HAYAL ET KEŞFET YAP!

Bu Eğlenceli Festivale Haydi Sen De Gel!!

http://izmirmakerfaire.com/

PAYLAŞ
Önceki İçerikMakeriz Atölyesi
Makers Türkiye, öğrenciler, öğretmenler, tasarımcılar, mühendisler ve tüm meraklıların bir araya geldiği, Türkiye'nin ilk ve en büyük maker topluluğudur. Platformda yer almasını istediğiniz tüm duyurularınızı "Sen de Duyur" alanını kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Yorum
Lütfen adınızı giriniz