Intel Challenge Turkey – Projenizle katılın!

Intel Challenge Turkey, Intel Global Challenge’ın bir parçası olarak Türkiye’de de yapılıyor. Eğitim ve girişimcilik kuruluşlarının da desteği ile gerçekleşecek toplamda 100.000$ ödüllü bu yarışmanın katılım süresi 14 Temmuz’a uzatıldı.

Intel Challenge Turkiye, öğrencileri, yeni mezunları ve yeni startupları daha çok hedefine almış durumda. Amaçları yeni projelere/fikirlere katkı sağlayarak, teknolojiye olan merakı devamlı kılabilmek.

Projelerin topluma fayda sağlayacak yenilikçi projeler olması önemli bir ön şart. Giyilebilir Teknolojiler, Gömülü Sistemler(Embedded Systems) ve Nesnelerin İnterneti(Internet of Things) ile ilgili olan projeler bu sene özellikle öncelik alacak.

Katılım süreci için buraya daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Güzel projeler çıkacağını umuyoruz. Katılımcılar bizi bilgilendirirse projelerini burada da sergilemekten keyif duyarız.

PAYLAŞ
Önceki İçerikParis Maker Faire(Maker Panayırı) Özeti
Sonraki İçerikRoma Maker Faire 2014
Makers Türkiye, öğrenciler, öğretmenler, tasarımcılar, mühendisler ve tüm meraklıların bir araya geldiği, Türkiye'nin ilk ve en büyük maker topluluğudur. Platformda yer almasını istediğiniz tüm duyurularınızı "Sen de Duyur" alanını kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Yorum
Lütfen adınızı giriniz