HAVELSAN Coğrafi Bilgi Sistemleri Çözüm Yarışması

HAVELSAN, coğrafi bilgi sistemleri çözüm yarışması başvuruları bekliyor!

HAVELSAN, Coğrafi Bilgi Sistemleri ürünlerinde kullanmak üzere performansı arttıracak ve arazide yer alan engelleri göz önünde bulundurarak rota oluşturacak yaratıcı çözümler arıyor. Harita verilerinin kullanım alanlarının genişlemesi açık kaynak performanslı coğrafi bilgi sistemleri çözümleri oluşturmak önem kazanmıştır. Bu açık inovasyon yarışması ile coğrafi bilgi sistemleri alanında yaratıcı çözümlere ulaşmayı ve bu çözümleri oluşturan yarışmacılarla birlikte çalışarak değer yaratmak amaçlanıyor.

Yarışmada dereceye girenlere para ödülü ve Havelsan’la iş birliği içerisinde çalışma imkanı da sunuluyor. Son başvuru tarihi 15 Aralık olan yarışma için başvurularınız bekleniyor!

Başvuru: https://inovasyon.havelsan.com.tr/hvlsn/openCompetition.jsp?id=3

 

PAYLAŞ
Önceki İçerikBaşakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması
Sonraki İçerikGoogle Udacity Burs Programı
Makers Türkiye
Türkiye'nin ilk ve en büyük inovasyon topluluğu Makers Türkiye, yaratıcı projeleri, yeni nesil eğitimleri, etki yaratan sosyal sorumluluk programları, güçlü dijital mecrası sayesinde sağladığı performans pazarlama servisleri ile kurumsal dünyaya, eğitim kurumlarına ve 60 bin kişilik topluluğuna değer katan yaratıcı bir yapıdır. Bizimle iletişime geç: [email protected]

CEVAP VER

Yorum
Lütfen adınızı giriniz