Fikrini Ürüne Dönüştürmek İsteyenlerin Platformu : KimÜretir

Fikrinizi ürüne dönüştürmek istiyorsanız Kim Üretir yayında!

Günümüzde birçok ürün ve hizmete internet aracılığıyla kolayca ulaşmamıza rağmen, üretim yaptırmak istediğimizde hala geleneksel yöntemleri izlememiz gerekiyor. Yani bir sanayiye gidip kapı kapı gezerek ya da bir tanıdığımıza danışarak üretim hizmeti veren bir atölye arıyoruz. Bu aşamalarda ise ihtiyaca cevap verebilecek bir üreticiyi bulmak oldukça zor olabiliyor. Uygun üretici bulunsa bile daha önceki müşterilerinden aldığı yorumları bilmediğimiz için işini düzgün yapıyor mu emin olamıyoruz. Diğer yandan verdiği fiyat ise uygun mu değil mi bilmek çok zor olabiliyor.

Kimuretir.com’un amacı ise tüm bu sorunları çözüm olmak. Kimuretir.com’da üretim ile ilgili talebinizi oluşturuyorsunuz. Oluşturulan bu talep ilgili üretici firmalara yönlendiriliyor. Daha sonra üretici firmalar talebinize teklifler veriyorlar. Siz ise bu teklifler arasından fiyat, lokasyon, referans gibi kriterleri göz önünde bulundurarak seçiminizi yapıyorsunuz.

Kimuretir.com’un sunduğu en büyük avantajlardan biri sizi üretici firma aramaktan kurtarıyor olması. Kimuretir.com’da alanında uzman birçok üretici firma listelenmesi sizi bu zahmetten kurtarıyor. Diğer bir avantajı ise birden fazla üreticiden teklif alarak fiyat kıyaslaması yapabiliyorsunuz. Böylece aldığınız teklif uygun mu değil mi karar verebiliyorsunuz. Yine kimuretir.com’un sunduğu bir diğer avantaj ise üretici firmanın daha önceki müşteri yorumlarını okuyarak hizmet sağlayan hakkında fikir sahibi olmanız. Dolayısıyla hizmet almadan önce üretici hakkında detaylı bilgi edinebiliyorsunuz.

Üretim hizmeti sunanlar ile üretim hizmeti almak isteyenleri buluşturan bir pazar yeri iş modeliyle ortaya çıkan kimüretir.com şu an sadece İstanbul’da ve CNC, Lazer Kesim, Modelleme/Tasarım kategorilerinde hizmet veriyor. Önümüzdeki günlerde ise yeni kategoriler ve hizmetler ekleniyor olacaktır.

Siz de harekete geçin ve üretmeye başlayın!

Hemen tıkla: www.kimuretir.com

CEVAP VER

Yorum
Lütfen adınızı giriniz