Anadolu Sigorta Hackathon 18 Kasım’da!

Anadolu Sigorta Hackathon 18 Kasım’da!

“Dijital Sigortacılık” alanında yenilikçi projeler üretilmesi, sigortacılık ürün ve hizmetlerinin gelişmesi ve gündelik hayatı kolaylaştıran fikirler arayan Anadolu Sigorta hackathon düzenliyor. Anadolu Sigorta, geleceğin sigortacılığında yer alabilecek her türlü hayalin teknoloji ile buluşmasını destekliyor.

Dijital projeler geliştirmekten keyif alan, hackathon ruhunu yaşamak isteyen, Anadolu Sigorta kullanıcılarının günlük hayatlarında kullanım deneyimlerine bir fayda sağlayabilecek inovatif fikirlere sahip herkes katılımcı olarak bekleniyor.

Sigortacılık deneyimini yaygınlaştırmak, keyifli müşteri deneyimi sağlayacak çözümler üretilmesi beklenilen etkinlikte ilk 3’e giren ekipler para ödülü kazanacaklar.

Detaylı bilgi ve kayıt için: https://hackathon.anadolusigorta.com.tr/

PAYLAŞ
Önceki İçerikOculus Go
Sonraki İçerikEkip Arkadaşları Arıyoruz!
Makers Türkiye
Türkiye'nin ilk ve en büyük inovasyon topluluğu Makers Türkiye, yaratıcı projeleri, yeni nesil eğitimleri, etki yaratan sosyal sorumluluk programları, güçlü dijital mecrası sayesinde sağladığı performans pazarlama servisleri ile kurumsal dünyaya, eğitim kurumlarına ve 60 bin kişilik topluluğuna değer katan yaratıcı bir yapıdır. Bizimle iletişime geç: [email protected]

CEVAP VER

Yorum
Lütfen adınızı giriniz